RSS Feed

Rooster W-tafel seizoen 2015 - 2016

Hieronder vind het rooster voor de W-functionarissen voor het seizoen 2016-2017. Het rooster is gesorteerd op datum en tijd.

Om een en ander soepel te laten verlopen gelden voor de W-functionarissen de volgende afspraken:

 

De W functionaris is minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig in het zwembad.

  • Als W functionaris ben je voor de vereniging actief en draag je altijd je SCOM shirt. 
  • De W-functionarissen die fungeren bij de wedstrijden van het E-of het D-teams helpen bij het opbouwen en opruimen/schoonmaken van het zwembad.
  • Bij verhindering zoekt de W-functionaris in eerste instantie zelf een vervanger en geeft dit door aan de contactpersoon W-functionarissen. Als dit niet lukt neem dan contact op met de contactpersoon W-functionarissen.

 

 

 Gegevens zijn bijgewerkt t/m 17 december 2016

 

Datum Tijd Team Thuis team Uit team Zwembad W1 W2 W3 Spelbegeleider Baddienst
7-1-'17 18:00 H4 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 MNC Dordrecht H8 De Rozenburcht A. Curovic F. Greve L. Verbrugge   K. Heskes
7-1-'17 18:45 H2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 SVH H4 De Rozenburcht A. Kroon P. Reuvers J. Rosbergen   K. Heskes
7-1-'17 19:30 H1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 De Kempvis H2 De Rozenburcht A. Grooten S. Schouten K. Schott   T. Heskes
7-1-'17 20:25 Da1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 De Kempvis Da2 De Rozenburcht R. Grooten A. Heskes J. Bouman   T. Heskes
21-1-'17 15:00 EG2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 BZC EG1 Hoogvliet F. Overgaauw L. Poortman   S. Aknaev W. Koopman
21-1-'17 15:30 BJ SCOM/De Zeehond’73 (SG) BJ1 Wiekslag BJ1 De Rozenburcht R. Vastenhoud A. de Liefde F. Smit   F. Greve  
21-1-'17 15:40 DG3 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG3 BZC DG1 Hoogvliet F. Overgaauw L. Poortman   S. Aknaev    
21-1-'17 16:15 H3 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 BZC H3 De Rozenburcht R. Vastenhoud A. de Liefde F. Smit   F. Greve  
21-1-'17 16:25 CM SCOM/Zeehond CM*1 BZC/de Lansingh CM1 Hoogvliet C. Blokzijl D. Meester R. Lughtenburg   S. Roest  
21-1-'17 17:00 H4 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 OZV H3 De Rozenburcht D. v.d. Heuvel S. v. Kan N. Impens   K. Heskes
21-1-'17 17:45 AJ SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 BZC AJ1 De Rozenburcht D. v.d. Heuvel S. v. Kan N. Impens   K. Heskes
21-1-'17 18:30 H2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 BZC H2 De Rozenburcht F. Fikkers J. Bontje L. Gunnewegh   T. Jacobs  
21-1-'17 19:15 H1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 Wiekslag H2 De Rozenburcht A. Wijmans L. Hoogland J. Stoel   T. Jacobs  
21-1-'17 20:10 Da1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 Z&PC De Gouwe Da3 De Rozenburcht A. Wijmans L. Hoogland J. Stoel   S. van der Veen
21-1-'17 20:55 Da2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da2 BZC Da2 De Rozenburcht V. Rapaille S. Uitenbroek N. Kamp   S. van der Veen
4-2-'17 14:15 DG2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG2 Z&PC Rotterdam DG2 De Rozenburcht M. Jungclaus R. Schouten   J. Pranger Zeehond  
4-2-'17 15:00 EG2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 d'ELFT EG1 Hoogvliet W. Laurens D. v.d. Meulen   J. Bouman K. Heskes
4-2-'17 15:00 BJ SCOM/De Zeehond’73 (SG) BJ1 ZVVS BJ2 De Rozenburcht M. Jungclaus R. Schouten C. Gunnewegh      
4-2-'17 15:40 DG3 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG3 NieMo-Van Vliet DG 1 Hoogvliet W. Laurens D. v.d. Meulen   J. Bouman    
4-2-'17 15:45 AJ SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 Wiekslag AJ1 De Rozenburcht J. Pranger M. Weers F. Greve      
4-2-'17 16:25 CM SCOM/Zeehond CM*1 ZVVS CM*1 Hoogvliet C. Blokzijl P. Landman L. Poortman      
4-2-'17 16:30 H2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 De Lansingh H2 De Rozenburcht R. Tichelaar K. Heskes P. Reuvers   Heren 2  
4-2-'17 17:10 DG1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG1 SVH DG*1 Hoogvliet P. Landman R. Lughtenbrug     M. Dalmeijer
4-2-'17 17:15 H3 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H3 De Lansingh H3 De Rozenburcht R. Tichelaar K. Heskes P. Reuvers      
4-2-'17 18:00 H4 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 WZC (SG) H6 De Rozenburcht W. v. Kan M. Reuvers Y. Elzinga      
4-2-'17 18:45 Da1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 NieMo-Van Vliet 1 De Rozenburcht W. v. Kan M. Reuvers Y. Elzinga   T. Heskes
4-2-'17 19:30 H1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 ZVVS H3 De Rozenburcht D. Davids A. Grooten M. v.d. Ven   T. Heskes
11-2-'17 15:00 DG3 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG3 de Devel DG*1 Hoogvliet F. Overgaauw D. v.d. Meulen   M. Kok S. Roest  
11-2-'17 15:30 EG1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG1 ZZ&PC De Devel EG1 De Rozenburcht M. Jungclaus H. d. Hartogh     Zeehond  
11-2-'17 15:45 CM SCOM/Zeehond CM*1 BZC/de Lansingh CM1 Hoogvliet P. Landman J. Bouman R. Grooten      
11-2-'17 16:10 H4 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 De Rozenburcht A. Jungclaus K. Broeders S. v. Veghel      
11-2-'17 16:55 Da2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da2 ZZ&PC De Devel Da1 De Rozenburcht A. Jungclaus D. Aknaev R. Zweverink   A. Heskes
11-2-'17 17:15 DG1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG1 De Zijl Zwemsport DG1 Hoogvliet P. Landman J. Bouman     W. Koopman
11-2-'17 17:40 AJ SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 De Plas AJ1 De Rozenburcht T. Jacobs R. Goedendorp J. Kok      
11-2-'17 18:25 H2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 NieMo-Van Vliet 3 De Rozenburcht T. Jacobs R. Goedendorp J. Kok      
11-2-'17 19:10 Da1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1 Z&PC Rotterdam Da2 De Rozenburcht F. Greve L. Verbrugge A. Curovic      
11-2-'17 19:55 H1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) H1 d'ELFT H2 De Rozenburcht V. Rapaille S. Uitenbroek K. Schott   T. Heskes