RSS Feed

Rooster W-tafel seizoen 2017 - 2018

Hieronder vind het rooster voor de W-functionarissen voor het seizoen 2016-2017. Het rooster is gesorteerd op datum en tijd.

Om een en ander soepel te laten verlopen gelden voor de W-functionarissen de volgende afspraken:

 

De W functionaris is minimaal een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig in het zwembad.

  • Als W functionaris ben je voor de vereniging actief en draag je altijd je SCOM shirt. 
  • De W-functionarissen die fungeren bij de wedstrijden van het E-of het D-teams helpen bij het opbouwen en opruimen/schoonmaken van het zwembad.
  • Bij verhindering zoekt de W-functionaris in eerste instantie zelf een vervanger en geeft dit door aan de contactpersoon W-functionarissen. Als dit niet lukt neem dan contact op met de contactpersoon W-functionarissen.

 

 

 Gegevens zijn bijgewerkt t/m 14 april 2018

 

Datum

Tijd

Thuis Uit Zwembad Baddienst SR/ SR2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3
10-2-2018 14:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) EG2 ZPB H&L Productions EG4 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Danielle van der Meulen Romano Lugtenburg Nvt
10-2-2018 14:40 SCOM/de Zeehond'73 (SG)EG*1 ZPB H&L Productions EG2 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Marion v/d Draai Romano Lugtenburg Nvt
10-2-2018 15:20 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*1 de Linge/PCG DG*1 Hoogvliet Romano Lugtenburg Kees Heskes Marion v/d Draai Wesley van Kan of Sascha Schouten Nvt
10-2-2018 16:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) CJ1 De Linge/PCG (SG) CJ1 De Rozenburcht Werner Koopman Regio West Mirjam Mulder Sabine Roos Daniel Aknaev
10-2-2018 16:45 SCOM/de Zeehond'73 (SG)BM*1 De Kempvis BM1 De Rozenburcht Werner Koopman Regio West Mirjam Mulder Sabine Roos Daniel Aknaev
10-2-2018 17:30 SCOM/De Zeehond'73 (SG) BJ1 MNC Dordrecht BJ2 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Annelies de Liefde Lars Fikkers Benjamin Velders
10-2-2018 18:15 SCOM/De Zeehond'73 (SG) AJ1 De Linge/PCG (SG) AJ1 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Annelies de Liefde Ferry Fikkers Valerie Rapaille
10-2-2018 19:10 SCOM/De Zeehond'73 (SG) Da1 De Linge/PCG (SG) Da1 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Rene Tichelaar Ferry Fikkers Frank Greve
10-2-2018 19:55 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4 SVH H6 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Arthur Kroon Hans den Hartog Frank Greve
10-2-2018 20:40 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2 ZVVS H7 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Henk Peijer Floris Smit Paul Reuvers
10-2-2018 21:25 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H3 De Linge/PCG (SG) H4 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Henk Peijer Floris Smit Paul Reuvers
17-2-2018 14:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) EG2 Wiekslag EG*2 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Sascha Schouten Denise Meesters Nvt
17-2-2018 14:40 SCOM/de Zeehond'73 (SG)EG*1 Wiekslag EG*1 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Sascha Schouten Denise Meesters Nvt
17-2-2018 15:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) BJ1 NieMo van Vliet BJ*1 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Luuk Gunnewegh Gijs van Noort Benjamin Velders
17-2-2018 15:20 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*2 Wiekslag DG*1 Hoogvliet Romano Lugtenburg Sacha Aknaev M. Mulder Mark Jungclaus Nvt
17-2-2018 15:45 SCOM/de Zeehond'73 (SG)BM*1 WIDEX GZC DONK BM2 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Luuk Gunnewegh Gijs van Noort Benjamin Velders
17-2-2018 16:05 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*1 Wiekslag DG2 Hoogvliet Romano Lugtenburg Sacha Aknaev M. Mulder Mark Jungclaus Nvt
17-2-2018 16:30 SCOM/De Zeehond'73 (SG) AJ1 WZC (SG) AJ1 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Martijn Reuvers Arthur Kroon Guillaume van Antwerpen
17-2-2018 17:25 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4 De Vliet (SG) H4 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Martijn Reuvers Arthur Kroon Guillaume van Antwerpen
17-2-2018 18:10 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2 Wiekslag H4 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Rene Tichelaar John Rosbergen Chris Gunnewegh
17-2-2018 18:55 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H3 Wiekslag H5 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Ties Jacobs Maik Kok Jeffrey Meesters
17-2-2018 19:40 SCOM/De Zeehond'73 (SG) Da1 ZVL-HAWABO (SG) Da6 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Roland Grooten Danny v/d Heuvel Dwayne Davids
17-2-2018 20:25 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H1 d'ELFT H1 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Roland Grooten Danny v/d Heuvel Dwayne Davids
3-3-2018 16:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H1 De Kempvis H1 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Anouk Grooten Chamilla Blokzijl Denise Meesters
3-3-2018 17:15 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Da1  Alkemade Da1 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Sascha Aknaev Jeffrey Bouman Jim Kok
17-3-2018 14:00 SCOM/de Zeehond'73 (SG)EG*1 SVH EG2 Hoogvliet Werner Koopman Sacha Aknaev Youri Elzinga Luuk Gunnewegh Nvt
17-3-2018 14:40 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*1 MNC Dordrecht DG2 Hoogvliet Romano Lugtenburg Sacha Aknaev Youri Elzinga Luuk Gunnewegh Nvt
17-3-2018 15:25 SCOM/De Zeehond'73 (SG) EG2 NieMo-Van Vliet EG 2 De Rozenburcht Robert Goedendorp Robert Goedendorp Alanda Jungclaus Patricia Landman Nvt
17-3-2018 16:05 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*2 ZPB H&L Productions DG4 De Rozenburcht Robert Goedendorp Robert Goedendorp Patricia Landman Marijke Roest Nvt
17-3-2018 16:50 SCOM/De Zeehond'73 (SG) CJ1 Z&PC Rotterdam CJ1 De Rozenburcht Werner Koopman Regio West Lars Fikkers Marijke Roest Sam Kocken
17-3-2018 17:35 SCOM/de Zeehond'73 (SG)BM*1 MNC Dordrecht BM1 De Rozenburcht Werner Koopman Regio West Lars Fikkers Daniël Aknaev Sam Kocken
17-3-2018 18:20 SCOM/De Zeehond'73 (SG) AJ1 De Zijl Zwemsport AJ1 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Henk Peijer René Tichelaar John Rosbergen
17-3-2018 19:15 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4 Wave H3 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Sascha Aknaev Ties Jacobs Maik Kok
17-3-2018 20:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2 ZPB H&L Productions H7 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Sascha Aknaev Ties Jacobs Maik Kok
17-3-2018 20:45 SCOM/De Zeehond'73 (SG) Da1 MNC Dordrecht Da3 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Youri Elzinga Hans den Hartog Martijn Reuvers
17-3-2018 21:30 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H1 Wave H1 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Kayra Schott Anouk Grooten Monique Post
14-4-2018 14:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) EG2 De Kempvis EG3 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Wesley van Kan Sascha Schouten Nvt
14-4-2018 14:40 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*2 De Kempvis DG2 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Wesley van Kan Jim Kok Nvt
14-4-2018 15:00 SCOM/de Zeehond'73 (SG)BM*1 ZVVS BM1 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Sven van Kan Niek Impens Maarten Weers
14-4-2018 15:25 SCOM/de Zeehond'73 (SG)DG*1 De Kempvis DG3 Hoogvliet Kees Heskes Kees Heskes Mirjam Mulder Jim Kok Nvt
14-4-2018 15:45 SCOM/De Zeehond'73 (SG) BJ1 ZVVS BJ2 De Rozenburcht Alex Heskes Regio West Sven van Kan Niek Impens Maarten Weers
14-4-2018 16:30 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H3 ZVVS H6 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Floris Smit Chris Gunnewegh Paul Reuvers
14-4-2018 17:15 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2 De Kempvis H6 De Rozenburcht Bart Erkelens Regio West Floris Smit Chris Gunnewegh Paul Reuvers
14-4-2018 18:00 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4 MNC Dordrecht H8 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Lindy Poortman Nora Kamp Chamilla Blokzijl
14-4-2018 18:45 SCOM/De Zeehond'73 (SG) AJ1 Z&PC Rotterdam AJ1 De Rozenburcht Kees Heskes Regio West Lindy Poortman Nora Kamp Chamilla Blokzijl
14-4-2018 19:40 SCOM/De Zeehond'73 (SG) Da1 Z&PC Rotterdam Da2 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Jordy Bontje Rens Zweverink Gijs van Noort
14-4-2018 20:25 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H1 Sassenheim H1 De Rozenburcht Timo Heskes Regio West Jordy Bontje Rens Zweverink Gijs van Noort