RSS Feed

 

In het Seizoen 2017 - 2018 heeft sg SCOM/ De Zeehond'73 de volgende teams in de competitie

Team Klasse  
     
Dames 1 Rayon West 2e Klasse A RW.D2A
Heren 1 Bond 3e Klasse A Bond.3A
Heren 2 Rayon West 3e Klasse D RW.H4D
Heren 3 Rayon West 4e klasse C RW.H4C
Heren 4 Rayon West 5e Klasse B RW.H5B
Jongens AJ Rayon West Jongenns AJ RW.AJ1A
Jongens BJ Rayon West Jongens BJ RW.BJ2B
Meisjes BM Rayon West Meisjes BM1 RW.BM-1B
Jeugd D1 Rayon West Jeugd D1A RW.DG1D
Jeugd D2 Rayon West Jeugd D2C RW.DG2C
Jeugd E1 Rayon West Jeugd E1B RW.EG2D
Jeugd E2 Rayon West Jeugd E2C RW.EG2E

 

 

 

Dames 1 2016-2017

 

Lindy Poortman, Sascha Schouten,  Anouk Grooten, Nora Kamp, Jennie Heskes

Vallerie Rapaille, Monique v.d. Ven, Kayra Schott, Denise Meesters, Chamilla Blokzijl

coaches: Henk Peijer

 
 

Heren 1 2017 -2018

 

Robert Goedendorp,Harry Kok, Timo Heskes, Kevin Bergwerff, Ties Jacobs, Jeffrey Meesters, Jeffrey Bouman, ,  ,
Maik Kok, Thijs  Schouten, Sasha Aknaev, Jim  Kok, Alex  Heskes

 

Coach: Harry Kok

 

Heren 2 2017 - 2018

 Frank Greve, Anton Curovic, Jan Degeling, Bart Erkelens, Peter van Gemert, , Phil Jilleba, Joey v.d. Meijde, Daniel Aknaev, Arthur Kroon


Guillaume van Antwerpen, Youri Elzinga, Bram Ottenhof, Erik van Oudheusden, Ties Philippi, Jan Pranger, Jean Rozendael, Leo Verbrugge

Coaches:

Heren 3 2017 - 2018

 

 
Guillaume van Antwerpen, Kevin Bergwerff, , Chris Gunneweh, Danny v.d. Heuvel, Niek Impens
Brain van Kampen, Sven van Kan, Wesley van Kan, Mike Poelman, Martijn Reuvers,Richard Switser,

coach: Bart Erkelens

 

Heren 4 2017 - 2018

 

René Tichelaar, Leo Kooijmans, Floris Smit, Martin Zweverink, Chris Gunnewegh, Donovan Wesdorp,

Kees Heskes, Henk Peijer, Paul Reuvers, Erik Havelaar, Rob van Dijk.

Coach:

 
 

Jongens A  2017 - 2018

 

Jordi Bontje, Sam Kocken, Daniel Aknaev, Rens Zweverink ,  Lars Fikkers
Joey v.d. Meijde, Steven Tieman, Gijs van Noort, Benjamin Velders, Luuk Gunnewegh

Coach: Alex Heskes, Martin Zweverink

Jongens B 2017 - 2018

 

Erik Aknaev, Max Greve, Aimane Hadouchi, Lennard de Liefde, Anton Lyczba, Dempsey Pires, Arie Stechman,

Joey Stolk, Lucas Vastenhoud,  Duco Zweverink

Coaches:  Ronald Stolk, Frank Greve, Oleg Aknaev

Jongens C 2017 - 2018

Robin Bak, Christiaan Dalmeijer, Sem Koopman, Yordi Vo, Joost van Beekum, Niels Goos, Rick Fortuin, Thijn Jungclaus,
Quinn Schouten, Ryan Snoek

Coaches: Maik Kok, Guillaume van Antwerpen, Werner Koopman

 

Meisjes B 2017 - 2018

 

Romy Miltenburg, Julia van Aalten, Amber Dussel, Danique.v.d. Draaij, Faithe Overgaauw, Kiyara Blokzijl, Roos Brox

Aricia Snijders, Paula Roest, Joyce van Diesen, Chloe de Koning, Marijke Roest, Doenja Stolk

Coaches : Mike Poelman, Jeffrey Meesters, Franklin Overgaauw,

 

Jeugd D1 2017 - 2018

 
Ivan van Aalten, Sem Bak, Laura van der Draaij, Elisa Meyboom,  Sanne van de Merwe, Sabine Lugtenburg, Yordi Vo,
Joel Petersen, Carmen Dussel, Jayden Landman 

Coaches: Sascha Schouten, Wesley van Kan, Romano Lugtenburg

 Jeugd D2 2015 - 2016

 

Daphne Breukel, Liam Groenert, Ziyad Hadouchi, Sylvian Heijster, Luna Jungclaus,
Timo klomp, Elsbeth Labee, Stieneke Labee, Jay Mouthaan, Desley Ravesloot

Coaches: Cees Romers, Amanda  Jungclaus       

 
 

Jeugd E1 2017 - 2018

 
Jason van Soest, Lieke Eijgenraam, Sil koopman, Sabine Geeraerts, Thomas de Kuijper, Tristan Neve,
Sil Koopman, Vienna Remeijer, Dylano Overgaauw

Coaches: Kayra Schott, Thijs Schouten, Cees Eijgenraam  

Jeugd E2 2017 - 2018

 
Teun van Grootveld, Milan van der Ham, Barend Labee, Pieter Labee, Ilias Renfurm, Thijmen Romers, Kenny Tran, Rayan Zwaneveld.

Coaches: Jim Kok     Aimane Hadouchi